Klapki Kubota


Moda i uroda
Wiele osób twierdzi, że Kubota to nie klapki, to styl życia i coś w tym jest. Nieodłączny element polskich plaż lat 90., w połączeniu z białymi skarpetkami, tworzyły nierozłączną parę.

Niektórzy twierdzą, że mężczyźni takie klapki powinni nosić jedynie w domu, na swojej działce, czy w przydomowym ogródku. Jednak wielu miłośników tej marki nie wyobraża sobie spaceru kamienistą plażą czy zwykłym wyjście do osiedlowego sklepu właśnie w tych klapkach.

Zaletą klapek Kubota jest na pewno wygoda, no i oczywiście niska cena. Krążą legendy, że są to jedyne klapki, które w lato chłodzą, a w zimę świetnie izolują. Cechy charakterystyczne? amortyzująca piankowa podeszwa, zapięcie na rzep, które ze względu na niską trwałość powoduje, że palce wystają z przodu poza klapki oraz napis KUBOTA w kolorze białym z firmowym logo, czyli trzy białe paski i trójkąt.

Powstało wiele ciekawych inicjatyw związanych z klapkami Kubota, ponieważ pomimo upływu lat, cieszą się one niesłabnącą popularnością i to pomimo, że producent (bliżej nieznany) nie wydał nawet złotówki na promocję.

Komentarze

Komentujesz jako gość.
  • Niezarejestrowany (***.***.31.67) 2016-12-12 16:34:34
    kiedyś oznaczały biedę i trochę siarę, docenione dopiero po latach:)